Dnes celý den pršelo, v práci každý seděl otrávený jako hadí zub, nikomu se nechtělo do pořádné práce a tak se zrodila debata o moderní hudbě, potažmo o umění. Probrali jsme umění s velkým "U" - opravdové umění, umění s velkým "K" - kontroverzní umění a nakonec i umění s velkým "H" - hanba pluť,defacto "hnusumění". Pár věcí dávám k zamyšlení ..........

Jako první jsem vybral obraz "velkého" českého bubeníka, kytaristy, skladatele, textaře, herce, komika, baviče, principála .....potažmo zkrachovalého politika. Obraz má příznačný název - Zvířátka obdivují píču

                           Další perla je z poezie

 

                  J.H.Krchovský

                     NA VŠECHNO SE MŮŽU VYSRAT

                     ALE NA TEBE NE

                     ALE NA TEBE NE

                     NE, NE, NE, NE, NE!

                     NA VŠECHNO SE MŮŽU VYSRAT

                    JENOM NA TEBE NE

                    PROTOŽE TY SEREŠ NA MNE

                    PROTOŽE TY SEREŠ NA MNE.

 

// J. H. Krchovský, slovy učebnic jeden z nejvýraznějších tvůrců vzešlých z pražského undergroundu 80.let // 

=========================================

A na závěr přidávám video nejkrásnější český song - tak to je tedy síla

=========================================

Protože jsem velký milovník knih, tak sleduji pravidelně co vychází za novinky. A jako děda překrásných dvojčátek už také sleduji nové knihy pro děti. "Velkou radost" mi udělala tahle kniha, která se řadí do rubriky Umění s velkým H !

                      ani nechtějte vědět, kdo je "propagátor" tohodle hnusu !!!!

                     hynek-fajmon.cz/docs/dokumenty/fajmonoviny.pdf

                     kousek téhle parády jsem vložil do fotogaletie - viz níže

 

Básnická knížka pro děti, jaká tu ještě nebyla ! Potěší nejen děti předškolního i školního věku, ale také jejich rodiče. Cena lidová - 145 vyhozených korun ---- pár ukázek

Představte si tygříka jak si tiskne pindíka

Naopak pro medvídka čůrání je přehlídka

Na závody v čůrání má obrovské nadání

___________________________________

Kdo to je, kdo to je,

kdo ten záchod blokuje?

Představte si slonici,

jak má velkou zadnici!

_____________________________________

 Představte si hrocha, a že ho není trocha,

než vypustil hovínko, vytrh z pantů prkýnko.

__________________________________________

UŽ BĚŽÍM DO KNIHKUPECTVÍ, TUHLE SKVĚLOU KNIHU MUSÍM VNOUČÁTKŮM KOUPIT

Samozřejmě budu pokračovat................................................

Diskusní téma: Umění s velkým "H"

Datum 05.06.2018

Vložil Albertraf

Titulek How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Odpovědět

The prostate gland is central to the section of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate gland can be found just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years old. Infections of the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of types of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition connected with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be brought on by trauma on the urinary tract or by infections originating from other regions of the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some from the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and will also also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that a couple of ejaculations per week will prevent prostate cancer.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to look at to be sure a healthy prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you need to select prostate examination at least annually.

Datum 06.04.2013

Vložil giu

Titulek LOL

Odpovědět

Řekněme, že Krchovský není přístupný každému. Ale pořád tu máme Babovřesky a tak...

Datum 18.09.2011

Vložil Dan

Titulek Krch.

Odpovědět

asi o tom moc nevis.

Datum 28.11.2010

Vložil ondra

Titulek ...

Odpovědět

podle mě namáš uplně pravdu...Ano čech je debil, ale jeho obraz je přinejmenším originální. A ten Krchovský...básnička na pobavení, s jízlivou myšlenkou. člověk čeká že mluví o někom koho třeba miluje a nemůže se na něj vykašlat (vysrat)...ale jednoduše se nemůžeš vysrat na někoho kdo sere na nebe :D to je velká pravda :D ...zbytek neznám, nehodnotím

Datum 29.08.2009

Vložil met

Titulek dysny

Odpovědět

.....neznám tě, takže nebudu reagovat

Datum 17.08.2009

Vložil dysny

Titulek ....

Odpovědět

vy jste ale omezenci - uz jen zahrnuti morcat na uteku a j.h.k. do jedne skatulky je naprosto ignoranstke. nedokazete rozlisit demenci od humoru ci ironie.

Datum 28.07.2009

Vložil jirka

Titulek maras

Odpovědět

Tak k tomu není co dadat. Zase se mi chce zvracet..

Datum 10.06.2009

Vložil met

Titulek malá pripomienka

Odpovědět

nápad na tuhle stránku jsem dostal v autobuse, kde si fracci pouštěli z telefonu Morčata na útěku ......

Fotogalerie: Umění s velkým "H"

/album/fotogalerie-umeni-s-velkym-h/dobry-pejsek-jpg/